facebook

 

1. den: Praha - San Jose

Odlet do Kostariky. Přenocování v San Jose. 
2. den: San Jose > Národní park Tortugero

Odjezd na karibské pobřeží do národního parku Tortugero, proslulého místo, kam připlouvají klást vejce želvy. Unikátní oblast říční kanálů a divokých karibských pláží. Plavba lodí do lodže v tropické přírodě, kterou z jedné strany omývá Karibik a z druhé strany říční kanál.  

Vstup do n.p. v ceně.

Snídaně - oběd - večeře

Laguna Lodge Tortuguero


3. den: Tortugero

Poznávání přírody v Tortugeru - plavba na lodi, výlet s průvodcem do tropické džungle, výprava za místní komunitou do malé vesnice. Pobyt na pláži. Za příplatek výlet na kajacích, nebo lodí na moře. 

Vstup do n.p. a výlety v ceně.

Snídaně - oběd - večeře

Laguna Lodge Tortuguero


4. den: Tortugero > Národní park Arenal

Odjezd do národního parku Arenal, který se nachází kolem majestátní sopky (1670m). Oblast je vyhlášená nejen díky majestátnímu kuželu vulkánu tyčícímu se nad okolní krajinou, ale i vodopády, jezerem, mnoha termálními prameny a úžasnou biodiverzitou. 

Vstup do n.p. v ceně.

Snídaně


5. den: Arenal

Poznávání širokého okolí vč. výletu na lávky zavěšené vysoko v korunách stromů s výhledy na majestátní sopku. Pěší výlet tropickou přírodou a večer odpočinek u termálních pramenů. 

Vstup do n.p. a výlet v ceně. 

Snídaně


6. den: Arenal > Rio Celeste a národní park Rincon de la Vieja

Odjezd podél jezera Arenal národního parku Tenório, kde se ukrývá oblast Rio Celeste s jedním nejhezčích kostarických vodopádů a tyrkysovou řekou. Pěší výlet až k soutoku dvou řek, kde dochází k jedinečnému tyrkysovému zbarvení, vyhlídka na nádherný třicetimetrový vodopád. Přesun do národní parku a k sopce Rincon de la Vieja. Ubytování v tropickém rezortu.

Vstup do n.p. v ceně.

Snídaně


7. den: Rincon de la Vieja > Tichý oceán

Po několik náročných dnech plných poznávání se přesuneme na pobřeží Tichého oceánu, kde nás čekají 4 dny / 3 noci odpočinku v hotelu na pláži. 

Snídaně


10. den: Tichý oceán > Palo Verde > Monteverde

Po odpočinku u Tichého oceánu se přesuneme do vnitrozemí do národního parku Palo Verde, kde se vydáme na plavbu lodí a nesmírně biologicky rozmanité oblasti s množstvím jedinečné fauny. Později se přesuneme do Montevede, které ukrývá stejnojmennou rezervaci s prastarými mlžnými pralesy

 

Výlet lodí v ceně.

Snídaně


11. den: Monteverde

Pěší výlet s místním průvodcem mlžným pralesem plným života, procházka po lávkách zavěšených v korunách stromů. Výhledy z ptačí perspektivy a možnost zahlédnout vzácného ptáka kvesala. Možnost na zip-line/- kanopy tour. jízda na lanech nad korunami stromů.

Výlet a vstup do Motýlí zahrady a kávové plantáže v ceně.

Snídaně


12. den: Monteverde > San Jose

Odpoledne odjezd do San Jose. Přenocování.

Snídaně


13. den: Odlet zpět domů.

Odjezd na letiště a odlet zpět do Evropy.
14. den: Praha

Přílet

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700

Podobné produkty

Kostarická odysea - od Pacifiku ke Karibiku - Poznávací zájezdy | Kostarika

Kostarická odysea - od Pacifiku ke Karibiku

99 900 Kč 14

Vydejte se na velkou cestu po Kostarice - za poznáním i odpočinkem. Čeká vás samotný jih země a neposkvrněný, odlehlý národní park Corcovado. Vypravíte se do n.p. Tortuguero na karibském pobřeží, kde kladou vejce želvy, čeká vás neopakovatelná atmosféra sopek v Arenalu, mlžné pralesy v Monteverde a nakonec si odpočinete v na plážích Tichého oceánu. Vše komfortně s dopravou nebo pronajatým vozem, dobrým ubytováním a bez starostí.

Tento program připravujeme na míru každému zákazníkovi, nejedná se o skupinový zájezd.

V uvedeném programu je zajištěn pronájem vozu 8.-15. den. Na přání vám ale zajistíme i privátní dopravu bez nutnosti v Kostarice řídit.

Detail Termíny a ceny +
loading