facebook
Paradis Beachcomber Golf & Spa - Paradis a Presidential Villa -

Paradis Beachcomber Golf & Spa - Paradis a Presidential Villa

Mauricius, Pobytové zájezdy

Paradis Beachcomber Golf & Spa - Paradis a Presidential Villa

Je to nejoblíbenější rodinný hotel s nejlepším dětským klubem na ostrově
Ideální pro svatebčany a  novomanžele
Největší sportovní a relaxační vyžití na ostrově

Exkluzívní poloha s monumentální skálou Le Morne v pozadí, perfektní pláže, služby nejvyšší kvality v rukou zkušeného dlouholetého managementu, prostě top adresa. Díky vybavení skvělá volba pro milovníky aktivní dovolené včetně golfistů, rodiny i páry na svatební cestě – mimochodem, rádi Vám zorganizujeme pobyt se svatebním obřadem snů! Hotel je rovněž vyhlášenou mekkou rybářů. V kombinaci se sesterským sousedním Dinarobinem těžko hledat nějakou chybu. Dovolená zde není rozhodně za hubičku, ale za své peníze dostanete kvalitu v porci opravdu vrchovaté! Bez jakéhokoliv nadsazování – Paradis je skutečným klenotem mezi mauritijskými hotely a kdo zde jednou byl, ten už navždy ví své.

v období od 20.6. do 21.10.2023 je z důvodu rekonstrukce pokojů a golfového hřiště provoz omezen. Nevztahuje se na ubytování ve vilách.

O hotelu

Na poloostrůvku Le Morne na jihozápadě ostrova zabírá severní cíp. Směrem na jih navazuje areál dalšího Beachcomberu Dinarobin a spolu nabízí přes 7 km překrásné pláže z bělostného písku lemující tyrkysovou lagunu. Z druhé strany hotel ohraničuje golfové hřiště a pak již ční skála Le Morne, jeden ze symbolů Mauritia. Areály Le Paradis a Dinarobin dělí malá říčka (její ústí slouží jako hotelová marína) a kdo chce šetřit kroky může zdarma využít služeb pendlujících golfových vozíků a hotelového minivanu. Spojení: z mezinárodního letiště transfer cca 1 hod. Do nejbližšího střediska Le Tamarin cca 15-20 minut taxíkem, do hl. města Port Louis cca 40-60 minut. Těžko hledat, co by v tomto hotelu mohlo chybět pro dovolenou snů: naleznete zde velkou lobby s recepcí a business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques včetně duty-free klenotnictví, kadeřnictví, ošetřovnu, prádelnu, půjčovnu aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). Centrální části vévodí sluneční terasa s rozsáhlým bazénem a dětským brouzdalištěm. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži pochopitelně v ceně. Tradiční špičkový dětský klub, možno objednat baby sitting (za poplatek).
* Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit!
* Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Lokalita

Poloostrov Le Morne na jihozápadním pobřeží.

Popis pokojů

* Vily na pláži v Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa jsou zasazeny v nádherném prostředí a zaručují nebeský zážitek. Svým privilegovaným návštěvníkům slibují luxus, prostor a pohodlí. 
* K vilám Paradis a Presidential se dostanete autem. Obyvatelé mohou následně využívat k přesunům elektrické vozíky a jízdní kola. Kromě služeb komorníka si mohou přímo ve vile dopřát i masáže. Na požádání si mohou zvolit také možnost stravování v restauraci - tato možnost je zpoplatněna.
* zdarma:  dřívější check-in a pozdní check-out jsou 

Paradis Villa: 
Tyto plážové apartmány a jejich obytná plocha 275 m² nabízejí svým privilegovaným obyvatelům luxus, prostor a pohodlí. Vstup do vily se otevírá do obývacího pokoje, který vede až na honosnou terasu krytou slaměnou střechou. Venkovní nábytek byl pečlivě vybrán tak, aby umocnil chvíle odpočinku v rodinném kruhu nebo o samotě. Na terase se nachází jídelní kout a obývací část, které jsou ideálním místem pro osvěžující drink na konci dne.
* 3 koupelny
* 2 pokoje s manželskými postelemi, 2 koupelny s vanou, sprchou, oddělenými toaletami a venkovní sprchou
* 1 dětský pokoj se 2 samostatnými lůžky - 1 koupelna se sprchou a oddělenými toaletami
* Obývací pokoj s domácím kinem
* Terasa s jídelním koutem a obývacím pokojem
* Plně vybavená kuchyně
* Gril
* DVD přehrávač a kávovar
* Altán
Tyto vily snů  mají přístup na pláž a do soukromých zahrad i veškeré zázemí pětihvězdičkového resortu. Pro každou vilu je k dispozici také soukromý komorník a golfový vozík (služba šéfkuchaře na vyžádání).

Presidential Villa: 
Na okraji jedné z nejkrásnějších pláží Mauricia objeví hosté za dveřmi prezidentské vily 450 m2 vrchol luxusního ubytování. Hosté nebudou mít po čem toužit, protože soukromý komorník jim bude po celou dobu pobytu k dispozici na každé zavolání. Jakmile hosté vstoupí do vstupní haly, uvítá je neuvěřitelný výhled, který se otevírá na lagunu Morne. Nábytek a interiéry vytvářejí příjemnou atmosféru, v níž si hosté budou moci vychutnat to nejlepší z moderního vybavení, které je ve vile k dispozici.
* 4 koupelny
* Prezidentský pokoj s manželskou postelí, koupelna s vanou, sprchou a oddělenými toaletami, prostorný balkon s výhledem na lagunu
* Solárium
* DVD přehrávač a kávovar
* 2 pokoje s manželskými postelemi, 2 koupelny s vanou, sprchou, oddělenými toaletami a venkovní sprchou
* 1 dětský pokoj se 2 samostatnými lůžky - 1 koupelna se sprchou a oddělenými toaletami
* Obývací pokoj s domácím kinem
* Terasa s jídelním koutem a obývacím pokojem
* Plně vybavená kuchyně
* Gril
* 2 altány
* V prvním patře je k dispozici iMac.

Restaurace, bary, stravování

* Restaurace Le Brabant: 
Hlavní restaurace hotelu Paradis, Le Brabant, je otevřena pro všechna jídla. Má výhodnou polohu na okraji velkého hlavního bazénu a výhled na šumící oceán. Prostorná restaurace je důmyslně rozčleněna na menší části pro větší soukromí a klid.
Velkolepé bufetové stoly pro snídaně a večeře umožňují hostům nasytit se vynikajícími pokrmy, z nichž některé jsou připravovány přesně podle jejich chuti na jednotlivých kuchařských stanicích.
Tématické bufety jsou charakteristickým znakem restaurace a hosté mohou očekávat, že večer ochutnají střídavě asijská jídla, oblíbené italské speciality, místní speciality spolu s francouzskou klasikou.
* Restaurace La Palma: 
Milovníci středomořské kuchyně si restauraci La Palma jednoduše zamilují. Tato elegantní restaurace, otevřená na obědy a večeře, se nachází ve svěžích zahradách v krásném prostředí s výhledem na pláž.
Restaurace má omezenou kapacitu míst, což zaručuje intimní stolování nebo malá setkání. V rámci této jediné restaurace si hosté mohou vybrat ze tří oddělených částí, kde si vychutnají své oblíbené středomořské pokrmy.
Interiér restaurace se trefuje do dokonalé noty romantiky s přívětivou a vřelou atmosférou. 
Hostům stačí přejít přes cestu a ocitnou se přímo na jedné z nejlepších mauricijských pláží, kde mohou poobědvat v restauraci La Palma Beach, která je prodloužením restaurace La Palma a kde se hosté mohou najíst ve stínu slaměných slunečníků.
* Restaurace Blue Marlin: 
Gurmánská restaurace na pláži se specializuje na čerstvé ryby a mořské plody a nabízí nádherný výhled na šumící moře. Smysl pro nadčasovou eleganci restaurace skutečně ožívá v noci. Hosté se mohou těšit na vynikající služby a zároveň jíst za klidného šumění vln, které narážejí na pobřeží.
Dalším vrcholem nočního provozu hotelu Blue Marlin je elegantní piano bar. Bar Blue Marlin se nachází u vchodu do restaurace Blue Marlin a je malý, ale útulný. Byl navržen tak, aby si hosté mohli vychutnat nápoje a koktejly před večeří při pohledu na moře.
* Humří menu v pondělí a ve čtvrtek.
* Snack od 15.00 do 17.00 hod.
* Restaurace La Ravanne: 
Restaurace La Ravanne se nachází na opačném konci resortu a nabízí skvělou večeři, která kreolskou kuchyni posouvá do nových výšin. Restaurace pod širým nebem v blízkosti vil.
Pokud to počasí dovolí, večer začíná krátkou projížďkou lodí po pobřeží v tradiční piroze. Piroga vyplouvá z pláže před restaurací Blue Marlin a vysazuje hosty u soukromého mola La Ravanne, kde je čeká vřelé přivítání za zvuků tradičního rytmu sega. Kouzelnou atmosféru dotváří romantická kulisa pláže a oceánu. V tomto nádherném prostředí hosté ochutnají vynikající mauricijské pokrmy připravené z nejlepších místních surovin. 
Součástí restaurace La Ravanne je také bar, který láká chuťové pohárky hostů na řadu nápojů a koktejlů vytvořených z pravého mauricijského rumu.
La Ravanne je ideálním místem, kde můžete poznat typický ostrovní životní styl a vychutnat si autentickou chuť Mauricia.

* Paradis bar: 
Hlavní bar Paradis je dokonalou kombinací stylu a příjemného prostředí. Je vybaven pohodlnými dřevěnými křesly rozmístěnými v prostorném interiéru a otevřeným prostorem s výhledem na hlavní bazén nebo na pláž a moře.
Díky své ideální poloze v srdci hotelu je centrem noční zábavy. V kteroukoli denní dobu zde mohou hosté v klidu odpočívat a přitom se kochat fantastickým výhledem na pláž a moře.
Hlavní bar hotelu Paradis je také proslulý svými vynikajícími palačinkami s výběrem efektních náplní, které se podávají každé odpoledne.
* Golf club bar: 
S výhledem na nádhernou horu Le Morne. V tomto baru jsou golfistům k dispozici osvěžující nápoje a sendviče.
* Blue Marlin bar: 
 se nachází u bílé písečné pláže a tyrkysově modré laguny poloostrova Le Morne a je živou oázou, kde si můžete vychutnat aperitiv nebo koktejl s širokou nabídkou alternativ. Hned při vstupu do restaurace Blue Marlin vás upoutá prostředí připomínající palubu výletní lodi, které je navrženo tak, aby podporovalo uvolněnou a otevřenou atmosféru, jež je ideální pro společenské setkávání a relaxaci.
* La Ravane bar: 
Do baru La Ravanne, který se nachází na otevřeném prostranství na okraji resortu, se lze dostat lodí z restaurace Blue Marlin, pokud to počasí dovolí. Je nedílnou součástí stejnojmenné restaurace a představuje úžasné místo, které hosty zve k celodennímu poznávání autentické duše ostrova Mauricius. K dispozici je široká nabídka nápojů, včetně chuťově výrazných řemeslných koktejlů vytvořených z nejlepšího místního rumu na ostrově.

SNÍDANĚ - buffet v hlavním restaurantu Le Brabant
POLOPENZE – snídaně buffet v hlavním restaurantu Le Brabant a večeře tamtéž ve formě buffetu či výběru z menu. Za příplatek možno využít i a la carte večeře v Le Blue Marlin (mořské speciality) a La Ravanne (kreolské speciality). Kromě výše uvedených slouží ještě během dne na bázi a la carte (za úhradu) La Palma s italskými specialitami. 5 barů – hlavní u bazénu, další 2 u restaurací La Ravanne a Le Blue Marlin, Golf Bar a pro milovníky nočního života Disco bar. Hosté pochopitelně mohou využívat (za úhradu) i a la carte restauranty a bary v sousedním Dinarobinu.
ESCAPE BALÍČEK -
Osvěžující nápoje, voda, nealkoholické nápoje (Coca cola, Fanta atd), džusy z tropického ovoce, mléčné koktejly, domácí ledový čaj, nealkoholické koktejly, zahraniční vína bílá, růžová, červená (JAR, Francie, Austrálie)
Horké nápoje :čaje: výběr mauricijských čajů, výběr bylinných čajů. Káva: Káva: americká káva, Expresso, Macchiato, Café Latté, Cappuchino Hot Chocolate
Alkoholické nápoje: Rum: Green Island White rum, Green Island Gold Vodka: Whisky: H&B Whisky, J&B Whisky, Johnny Walker Red Label, Jameson Irish WhiskyBrandy: Pivo: Fénix Draught a plechovka 33cl, Guiness plechovka 33cl, alkoholické koktejly

Fitness a lázně

Lázně Paradis se na poloostrově Morne rozkládají mezi velkolepým 18-ti jamkovým golfovým hřištěm a jednou z nejkrásnějších pláží na Mauriciu.
Poskytují jednoduché, ale elegantní zázemí pro klidné rozmazlování

Aktivity v hotelu a okolí

OBJEVTE JIHOZÁPADNÍ ČÁST MAURICIA
Západní oblast Mauricia je především směsicí krajiny mezi působivými horskými vrcholy a pohořími a políčky s cukrovou třtinou.
CASELA WORLD OF ADVENTURE:
250 hektarů možností na úpatí hory Rampart s výhledem na západní pobřeží. Casela World of Adventure, člen celoafrické asociace zoologických zahrad a akvárií (PAAZA), je od svého otevření v roce 1979 nejnavštěvovanější atrakcí Mauricia a Indického oceánu. 
Tento adventure park byl původně ptačí rezervací. Vznikl díky vizi nadšenců do přírody, kteří se rozhodli vytvořit zahradu, aby zachránili stromy rostoucí na tomto místě před vykácením. Brzy se stal během let povinnou zastávkou při návštěvě Mauricia díky svému panoptiku dobrodružství, která jako by vždy překonávala jedno druhé, ať už se jedná o: Africké safari v safari autobuse, jízda na čtyřkolkách nebo segway, nezapomenutelná setkání s velkými kočkami, zip line a tobogány nad stromy a roklemi. To vše při respektování a ochraně ohrožených druhů.
Navrhované aktivity se v průběhu let v této jedinečné krajině stále rozšiřovaly. Dnes je možné krmit žirafy, pestrobarevné loriky nebo hrochy trpasličí, objevovat kopcovitou krajinu parku na hřbetě koně či dromedára nebo lovit tilapie a absolvovat zábavnou prohlídku na naší minifarmě.
Pro adrenalinové nadšence a nadšence Formule 1 je připravena motokárová dráha Casela, která je vzdálená jen 5 minut od parku 
* Vodní svět: 
Na Mauriciu lze spatřit dva druhy delfínů: nejpopulárnějšího na světě: delfína lahvonosého neboli delfína velkého a delfína rohatého. Delfín lahvonosý se pohybuje v malých skupinkách a je snadno dosažitelný uprostřed laguny brzy ráno a někdy i odpoledne, kdy se vydává na lov na otevřené moře. Doporučujeme být na místě s východem slunce, abyste měli možnost prožít tento jedinečný zážitek. Delfíni vířní plavou pod vodou ve skupinách po deseti. 
Ti z vás, kteří jsou náhodou trpělivější a vydají se dál po pobřeží, mohou obdivovat velryby. Mezi nimi se můžete setkat s vorvaněmi, kteří jsou považováni za mauricijské, protože v našich vodách žijí po celý rok, ale také s keporkaky, kteří se u nás zdržují pouze tři měsíce v roce, od července do září.
Vezměte si ploutve, masky a šnorchl a vrhněte se na nezapomenutelné setkání...
* Historie : 
VĚŽ MARTELLO V BLACK RIVER
Pocházejí z doby anglické okupace, přesněji z období zrušení otroctví.Tyčí se nad pláží La Preneuse v Black River, je muzeem a povinnou zastávkou pro ty, kteří chtějí lépe pochopit historii Mauricia. 
V obavách z povstání plantážníků (kteří měli podporu ostrova Réunion), jež by představovalo přímé ohrožení zemědělské činnosti, postavili Angličané na strategických místech západního pobřeží ostrova pět věží.
Martello byla obnovena v roce 1992 díky sdružením jako "Přátelé životního prostředí" a "Raleigh International". Záchranná archeologie, která probíhala, umožnila najít 800 předmětů. Od roku 2000 se z Martello stalo muzeum. Uvnitř jsou k vidění zbraně z dob Angličanů, voskové sochy a různé nádobí, které dávají nahlédnout do života na Mauriciu před dvěma sty lety.
SOLNÉ PLÁNĚ V TAMARINDU:
Mají historický charakter a jsou vždy hlavní turistickou atrakcí západního pobřeží.
Jejich show je přinejmenším ohromující. Solaři, chránění před sluncem velkými klobouky, pracují v obrovských solných pánvích někdy s hráběmi, jindy s káděmi soli na hlavách. Techniky výroby zůstaly řemeslné a nezměněné. Vyzařuje z nich staromódní kouzlo. Vodu berou přímo ze sousedního moře. Voda teče z jedné nádrže do druhé a pod tlakem žhnoucího slunce se postupně odpařuje, čímž uvolňuje místo krystalkům soli. Ročně se jí vyrobí asi 1 500 tun a prodává se na místním trhu.
 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Sezóna 2023
Strava Doba 27.08. - 01.10. 01.10. - 16.10. 16.10. - 01.11.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2
Cena za Presidental Villu Snídaně Na noc 73500 Kč 86500 Kč 103500 Kč
Cena za Paradis Villu Snídaně Na noc 54500 Kč 73900 Kč 80900 Kč

Nepovinné příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)

Sezóna 2023
Strava Doba 27.08. - 01.11.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Polopenze dosp.os. Snídaně Na noc 1500 Kč
Polopenze dítě 6-17 let Snídaně Na noc 900 Kč
Escape balíček dosp.os Snídaně Na noc 4500 Kč
Escape balíček 6-17 let Snídaně Na noc 3500 Kč
Transfer z/na letiště / hotel Na zájezd 5900 Kč
Země: Mauricius
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Paradis Beachcomber Golf & Spa - Paradis a Presidential Villa
Strava: Snídaně
Český průvodce: ne
Typ dopravy: Vlastní (bez letenky)
CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700
loading