facebook
Havajské ostrovy za přírodou, odpočinkem i poznáním -

Havajské ostrovy za přírodou, odpočinkem i poznáním

9 nocí od 84 500 Kč
USA, Havaj, Bahamy, Poznávací zájezdy

Havajské ostrovy za přírodou, odpočinkem i poznáním

Poznejte krásy havajských ostrovů - tropický Kauai, nádhernými plážemi obklopený Maui, Oahu s hlavním městem Honolulu, ikonickou pláží Waikiki, ale i přístavem Pearl Harbour.
Zájezd lze okořenit i dalším ostrovem - např. sopečným Big Island, zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích jako třeba Las Vegas a s výlety do národních parků, zastavit se v New Yorku, nebo zkombinovat třeba s kanadským Vancouverem.

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Fly Drive program - kdy máte volnost organizovat si vlastní čas podle sebe, nebo se držet námi připraveného itineráře a doporučeních.
  • Každý ostrov je jiný a zcela unikátní - poznejte to nejlepší z Havaje a nechte se unést krásou a bohatostí tichomořské přírody.
  • Zaručujeme, že Vaše vysněné zážitky budou skutečné a ne jen popsané z katalogu nebo líbivých fotografií. Způsobem naší práce se odlišujeme. U každého jednotlivého zájezdu přemýšlíme, jak lze Vaši cestu udělat ještě lepší a zajímavější.
  • Nevybrali jste s z naší nabídky, nebo byste chtěli program upravit - prodloužit, zkrátit, zkombinovat s dalšími místy nebo zeměmi? Neváhejte na kontaktovat. Vaše přání umíme zařídit.
  • Možnost rozšíření cesty o ostrov Big Island a zastávky na západním pobřeží (např. San Francisco, Las Vegas, Seattle, národní parky amerického západu), kanadský Vancouver, nebo východní pořeží např. New York.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Recenze

USA Hawaii - jedním slovem ,,super,,! 24.03.2023
Celý zájezd jsme zaměřili na poznávání. Včetně cesty. Lety všechny, až na poslední, proběhly bez problémů (Poslední let nabral zpozdění-vše bylo ale zařízeno ze strany personálu-do naší cílové destinace jsme se dostali skoro ve stejný čas, jak bylo plánováno.). Ubytování bylo bez připomínek - někdy byly poplatky již uhrazeny, jinde jsme je dopláceli, jak bylo uvedeno v cestovních pokynech. Spolupráce s auto-půjčovnami byla také na 1. Vše fungovalo. V Americe je prostě všechno jinak, všechno je velké, prostorné, opatrné, přitom důvěřivé, zabezpečené, srozumitelné...:-D Hotely a jejich vybavení - od postele, toalety až po mikrovlnou troubu byly větší než je obvyklé. :-D. V hotelech převážně vždy nabízeli svým hostům min. kávu, někdy i tzv. večerní snack - mléko a sušenky :-). Na Vulkánu jsme v případě potřeby měli dokonce i volný vstup do místnosti s hygienickými potřebami, čistým prádlem atd. Vše bylo vždy jasně a srozumitelně sepsáno, anebo řečeno na recepci. Nejen personál, ale celkově všichni Američani byli velmi komunikativní, dokonce vždy i věděli, kde leží Česká republika, několik Havajanců dokonce i ČR navštívilo :-o! Podnikání tzv. ,,road tripů,, se nám zalíbilo, není nad to, dojet autem až na samotný vrchol! Ochranáři parků ochotně podávali informace, co kde navštívit atd. a dokonce i kontrolovali teplotu brzd vozidel při sjezdu z vrcholu dolů!
Děkujeme za skvělou dovolenou!


Jan Z.

1. den: ODLET NA HAVAJ - ostrov MAUI
Odlet na havajský ostrov Maui. Po příletu vyzvednutí kompletně pojištěného vozu a odjezd do hotelu.
Ubytování na 3 noci v hotelu u pláže.

Alternativně možnost naplánování zastávky např. v New Yorku, San Franciscu, Los Angeles a pod. Individuální program, nebo i průvodce vám rádi na přání zařídíme.

2.-3. den: MAUI
Poznejte no ka oi“ - nejlepší místo na světě, stovky kilometrů bělostných pláží, Národní park Haleakala nebo Iao Valley. Relaxujte a užívejte si!
Na Maui se rozhodně nudit nebudete. Kromě pláží se vypravte na atol Molokini za šnorchlováním a rozhodně byste neměli vynechat výlet helikoptérou s výhledem na vulkán Haleakala.
Ostrov skýtá dobré podmínky i pro potápění, v sezoně (od listopadu do května) zde můžete pozorovat velryby, nezapomenutelná je i plavba na kajaku po oceánu, vyzkoušet můžete jízdu na koních, ziplining, či výlet lodí na okolní ostrovy Lanai nebo Molokai. Večer si nechte bavit u Luau (tradiční havajská hostina s hula tanečnicemi), Ulalena (velmi zajímavá show o havajské historii) či jiné možnosti zábavy.

4. den: MAUI - KAUAI
Přelet na ostrov Kauai. Zažijte divokost a krásnu nejmenšího ze 4 hlavních havajských ostrovů - věčně zelený ostrov Kauai, ohromné kaňony a útesy i pohodové malé pláže.
Ubytování na 3 noci v hotelu u pláže.

5.-6. den KAUAI
Kauai je ostrov mnoha tváří – hlubokých kaňonů s tropickými deštnými pralesy, rozeklaných skal a krásných pláží. Užijte si od všeho trochu. Jeden z největších zážitků, který si můžete na Kauai dopřát je výlet helikoptérou nad Velkým kaňonem Pacifiku“ - Waimea Canyon. Má cihlově červené stěny, které jsou pokryté temně zelenými keři a v celé své kráse spadají do hlubin. Určitě také nevynechejte ani plavbu kolem divokého pobřeží zvané Na Pali s úžasnými vhledy do hlubokých kaňonů a údolí. Vysoké útesy pokryte hustou džunglí se tyčí nad azurové modrým oceánem… to Vám doslova vezme dech!

7. den: KAUAI - OAHU
Odlet na ostrov Oahu. Poznejte Honolulu, jeho slavnou pláž Waikiki, kráter Daimond Head, ale i pohnutou historii 2. světové války v Pearl Harbour.
Ubytování na 3 noci v hotelu u pláže.

8.-9. den: OAHU
Oahu je nejvyspělejší ostrov z celého souostroví. V okolí Honolulu uvidíte spíše dálnice a výškové budovy, ale o trochu dál začínají ananasové pole a úchvatné hory. Na Oahu jsou také vynikající pláže a mnoho možností, jak trávit čas, od vodních sportů až po k pěší turistice, nebo jezdectví.
Během následujících dní budete mít příležitost poznat jak centrum ostrova Oahu - Honolulu s kultovní pláží Waikiki na jejímž konci se tyčí překrásná silueta sopky Diamond Head. Rozhodně si také nenechte ujít památník USS Arizona Memorial v Pearl Harbor, loď Mighty Mo (vstupenky vám rádi zajistíme), nebo Chinatown. Vypravte se také na jihovýchodní pobřeží ostrova k zátoce Hanauma Bay, kde jsou skvělé podmínky pro šnorchlování. Na severním pobřeží ostrova jsou zase největší vlny, oblíbené zejména mezi surfaři.

10. den: ODLET DOMŮ - přílet následující den, nebo....

...se vypravte na BIG ISLAND
Poznejte sílu naší Země v Národním parku Hawai‘i Volcanoes a spatřete mýtickou sopku Mauna Kea, neboli "Bílou horu" jak zní překlad z jazyka původních obyvatel . Nad hladinu oceánu ční do výšky 4205 m, ale i s podvodní částí je vysoká 10 205 m, což z ní činí na Zemi nejvyšší horu!

V balíčku 4 dny a 3 noci (za příplatek) přeletíte do Hilo, kde se na 2 noci ubytujete, a které se nachází u národního parku Hawai‘i Volcanoes. Během dvou dnů budete moci nejen prozkoumávat tento sopečný park ze země, ale doporučujeme se vydat i při západu slunce na lodní výlet a vidět tekoucí lávu do moře, nebo spatřit vulkanickou aktivitu z ptačí perspektivy při letu helikoptérou. 

Po dvou dnech se vydáte na okružní cestu kolem Mauna Kea, směr "Údolí králů" ve Waipio ValleyNa 600 m vysokých útesech lemujících údolí jsou jedny z nevyšších havajských vodopádů - až 400m. Údolí leží na severním - návětrném pobřeží, a tak zde můžete spatřit surfaře. Mezi historická a posvátná místa patří Pu'uhonua o Honaunau a zátoka Kealakekua Bay kde zahynul objevitel Kapitán James Cook.. Nejen v zátoce Punalu'u Black Sand Beach na východním pobřeží můžete spatřit mořské želvy. Ubytování na poslední noc u moře v Kona.

Na cestě zpět vám rádi zařídíme další zastávku na západním, nebo i východním pobřeží USA.

Cena zahrnuje

- letenku na trase Praha - Maui - Kauai - Oahu a zpět v optimální knihovací třídě v hodnotě 22.000 Kč/osobu s příručním zavazadlem (odbavené zavazadlo do podpalubí za příplatek).
- letištní taxy
- 9x ubytování v našich osvědčených 3* hotelech na Havaji. Za příplatek vyšší kategorie, nebo pokoje např. s výhledem na oceán apod.
- bez stravování (snídaně za příplatek)
- pronájem vozů střední kategorie na všech havajských ostrovech včetně kompletního pojištění! Poznámka: řidič musí při vyzvednutí vozu předložit kreditní (ne debetní) kartu pro zaplacení depozitu).
- 24 hod. asistenci našeho lokálního partnera a tel. asistenci Marco Polo během celé pobytu
- pojištění CK proti úpadku
- zákonný odvod do garančního fondu cestovních kanceláří

Cena nezahrnuje

- volitelné pojištění a připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu) 
- vízum do USA (nutné), za poplatek zajistíme
- resort fee, poplatky za závěrečný úklid apod. v hotelech - hradí se na místě (pokud jsou povinné)

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700

Podobné produkty

USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora) - Poznávací zájezdy | USA, Havaj, Bahamy

USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora)

184 750 Kč 16

Exklusivní poznávací a pobytový zájezd, který vám zprostředkuje krásy havajských ostrovů (Maui, Kauai a Oahu - za příplatek Big Island) a odpočinek a relax na nejkrásnějších plážích ve Francouzské Polynésii - na ostrově Moorea nebo Bora Bora (za příplatek kombinace obou, možnost prodloužení pobytu, nebo i přidání dalších ostrovů). Zájezd je lehce okořeněn i zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, s možností zastavit se i v Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích (Las Vegas, národní parky atd.).

Detail Termíny a ceny +
Aljaška - za divokou přírodou s českým průvodcem - Český průvodce Poznávací zájezdy | USA, Havaj, Bahamy

Aljaška - za divokou přírodou s českým průvodcem

119 900 Kč 7-11

Připravte se s CK Marco Polo na nezapomenutelné cestování. Jedinečný poznávací, dobrodružný zájezd na Aljašku s českým průvodcem. Velikost skupinky 4 a maximálně 6 osob+průvodce.

Co vás ve zkratce čeká?
- 9denní (nebo i delší) cesta na Aljašce.
- Program plný dobrodružství a aktivních výletů. Vydáme se na výlety k několika ledovcům, na plavbu po Tichém oceánu a národnímu parku Kenai i na výlety u národnímu parku Denali.
- Možnost vydat se za medvědy do velmi odlehlé oblasti n.p. Katmai, zálivu Chinitna, Wolverine Creek, případně Crescent Lake.
- Malá parta do 6 lidí s českým průvodcem, který bude i vaším parťákem a řidičem.

Detail Termíny a ceny +
loading