facebook
Havajské ostrovy za přírodou, odpočinkem i poznáním -

Havajské ostrovy za přírodou, odpočinkem i poznáním

9 nocí od 82 500 Kč
USA, Havaj, Bahamy, Poznávací zájezdy

Havajské ostrovy za přírodou, odpočinkem i poznáním

Poznejte krásy havajských ostrovů - tropický Kauai, nádhernými plážemi obklopený Maui, Oahu s hlavním městem Honolulu, ikonickou pláží Waikiki, ale i přístavem Pearl Harbour.
Zájezd lze okořenit i dalším ostrovem - např. sopečným Big Island, zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích jako třeba Las Vegas a s výlety do národních parků, zastavit se v New Yorku, nebo zkombinovat třeba s kanadským Vancouverem.

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Fly Drive program - kdy máte volnost organizovat si vlastní čas podle sebe, nebo se držet námi připraveného itineráře a doporučeních.
  • Každý ostrov je jiný a zcela unikátní - poznejte to nejlepší z Havaje a nechte se unést krásou a bohatostí tichomořské přírody.
  • Zaručujeme, že Vaše vysněné zážitky budou skutečné a ne jen popsané z katalogu nebo líbivých fotografií. Způsobem naší práce se odlišujeme. U každého jednotlivého zájezdu přemýšlíme, jak lze Vaši cestu udělat ještě lepší a zajímavější.
  • Nevybrali jste s z naší nabídky, nebo byste chtěli program upravit - prodloužit, zkrátit, zkombinovat s dalšími místy nebo zeměmi? Neváhejte na kontaktovat. Vaše přání umíme zařídit.
  • Možnost rozšíření cesty o ostrov Big Island a zastávky na západním pobřeží (např. San Francisco, Las Vegas, Seattle, národní parky amerického západu), kanadský Vancouver, nebo východní pořeží např. New York.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Recenze

USA Hawaii - jedním slovem ,,super,,! 24.03.2023
Celý zájezd jsme zaměřili na poznávání. Včetně cesty. Lety všechny, až na poslední, proběhly bez problémů (Poslední let nabral zpozdění-vše bylo ale zařízeno ze strany personálu-do naší cílové destinace jsme se dostali skoro ve stejný čas, jak bylo plánováno.). Ubytování bylo bez připomínek - někdy byly poplatky již uhrazeny, jinde jsme je dopláceli, jak bylo uvedeno v cestovních pokynech. Spolupráce s auto-půjčovnami byla také na 1. Vše fungovalo. V Americe je prostě všechno jinak, všechno je velké, prostorné, opatrné, přitom důvěřivé, zabezpečené, srozumitelné...:-D Hotely a jejich vybavení - od postele, toalety až po mikrovlnou troubu byly větší než je obvyklé. :-D. V hotelech převážně vždy nabízeli svým hostům min. kávu, někdy i tzv. večerní snack - mléko a sušenky :-). Na Vulkánu jsme v případě potřeby měli dokonce i volný vstup do místnosti s hygienickými potřebami, čistým prádlem atd. Vše bylo vždy jasně a srozumitelně sepsáno, anebo řečeno na recepci. Nejen personál, ale celkově všichni Američani byli velmi komunikativní, dokonce vždy i věděli, kde leží Česká republika, několik Havajanců dokonce i ČR navštívilo :-o! Podnikání tzv. ,,road tripů,, se nám zalíbilo, není nad to, dojet autem až na samotný vrchol! Ochranáři parků ochotně podávali informace, co kde navštívit atd. a dokonce i kontrolovali teplotu brzd vozidel při sjezdu z vrcholu dolů!
Děkujeme za skvělou dovolenou!


Jan Z.

1. den: ODLET NA HAVAJ - ostrov MAUI
Odlet na havajský ostrov Maui. Po příletu vyzvednutí kompletně pojištěného vozu a odjezd do hotelu.
Ubytování na 3 noci v hotelu u pláže.

Alternativně možnost naplánování zastávky např. v New Yorku, San Franciscu, Los Angeles a pod. Individuální program, nebo i průvodce vám rádi na přání zařídíme.

2.-3. den: MAUI
Poznejte no ka oi“ - nejlepší místo na světě, stovky kilometrů bělostných pláží, Národní park Haleakala nebo Iao Valley. Relaxujte a užívejte si!
Na Maui se rozhodně nudit nebudete. Kromě pláží se vypravte na atol Molokini za šnorchlováním a rozhodně byste neměli vynechat výlet helikoptérou s výhledem na vulkán Haleakala.
Ostrov skýtá dobré podmínky i pro potápění, v sezoně (od listopadu do května) zde můžete pozorovat velryby, nezapomenutelná je i plavba na kajaku po oceánu, vyzkoušet můžete jízdu na koních, ziplining, či výlet lodí na okolní ostrovy Lanai nebo Molokai. Večer si nechte bavit u Luau (tradiční havajská hostina s hula tanečnicemi), Ulalena (velmi zajímavá show o havajské historii) či jiné možnosti zábavy.

4. den: MAUI - KAUAI
Přelet na ostrov Kauai. Zažijte divokost a krásnu nejmenšího ze 4 hlavních havajských ostrovů - věčně zelený ostrov Kauai, ohromné kaňony a útesy i pohodové malé pláže.
Ubytování na 3 noci v hotelu u pláže.

5.-6. den KAUAI
Kauai je ostrov mnoha tváří – hlubokých kaňonů s tropickými deštnými pralesy, rozeklaných skal a krásných pláží. Užijte si od všeho trochu. Jeden z největších zážitků, který si můžete na Kauai dopřát je výlet helikoptérou nad Velkým kaňonem Pacifiku“ - Waimea Canyon. Má cihlově červené stěny, které jsou pokryté temně zelenými keři a v celé své kráse spadají do hlubin. Určitě také nevynechejte ani plavbu kolem divokého pobřeží zvané Na Pali s úžasnými vhledy do hlubokých kaňonů a údolí. Vysoké útesy pokryte hustou džunglí se tyčí nad azurové modrým oceánem… to Vám doslova vezme dech!

7. den: KAUAI - OAHU
Odlet na ostrov Oahu. Poznejte Honolulu, jeho slavnou pláž Waikiki, kráter Daimond Head, ale i pohnutou historii 2. světové války v Pearl Harbour.
Ubytování na 3 noci v hotelu u pláže.

8.-9. den: OAHU
Oahu je nejvyspělejší ostrov z celého souostroví. V okolí Honolulu uvidíte spíše dálnice a výškové budovy, ale o trochu dál začínají ananasové pole a úchvatné hory. Na Oahu jsou také vynikající pláže a mnoho možností, jak trávit čas, od vodních sportů až po k pěší turistice, nebo jezdectví.
Během následujících dní budete mít příležitost poznat jak centrum ostrova Oahu - Honolulu s kultovní pláží Waikiki na jejímž konci se tyčí překrásná silueta sopky Diamond Head. Rozhodně si také nenechte ujít památník USS Arizona Memorial v Pearl Harbor, loď Mighty Mo (vstupenky vám rádi zajistíme), nebo Chinatown. Vypravte se také na jihovýchodní pobřeží ostrova k zátoce Hanauma Bay, kde jsou skvělé podmínky pro šnorchlování. Na severním pobřeží ostrova jsou zase největší vlny, oblíbené zejména mezi surfaři.

10. den: ODLET DOMŮ - přílet následující den, nebo....

...se vypravte na BIG ISLAND
Poznejte sílu naší Země v Národním parku Hawai‘i Volcanoes a spatřete mýtickou sopku Mauna Kea, neboli "Bílou horu" jak zní překlad z jazyka původních obyvatel . Nad hladinu oceánu ční do výšky 4205 m, ale i s podvodní částí je vysoká 10 205 m, což z ní činí na Zemi nejvyšší horu!

V balíčku 4 dny a 3 noci (za příplatek) přeletíte do Hilo, kde se na 2 noci ubytujete, a které se nachází u národního parku Hawai‘i Volcanoes. Během dvou dnů budete moci nejen prozkoumávat tento sopečný park ze země, ale doporučujeme se vydat i při západu slunce na lodní výlet a vidět tekoucí lávu do moře, nebo spatřit vulkanickou aktivitu z ptačí perspektivy při letu helikoptérou. 

Po dvou dnech se vydáte na okružní cestu kolem Mauna Kea, směr "Údolí králů" ve Waipio ValleyNa 600 m vysokých útesech lemujících údolí jsou jedny z nevyšších havajských vodopádů - až 400m. Údolí leží na severním - návětrném pobřeží, a tak zde můžete spatřit surfaře. Mezi historická a posvátná místa patří Pu'uhonua o Honaunau a zátoka Kealakekua Bay kde zahynul objevitel Kapitán James Cook.. Nejen v zátoce Punalu'u Black Sand Beach na východním pobřeží můžete spatřit mořské želvy. Ubytování na poslední noc u moře v Kona.

Na cestě zpět vám rádi zařídíme další zastávku na západním, nebo i východním pobřeží USA.

Cena zahrnuje

- letenku na trase Praha - Maui - Kauai - Oahu a zpět v optimální knihovací třídě v hodnotě 22.000 Kč/osobu s příručním zavazadlem (odbavené zavazadlo do podpalubí za příplatek).
- letištní taxy
- 9x ubytování v našich osvědčených 3* hotelech na Havaji. Za příplatek vyšší kategorie, nebo pokoje např. s výhledem na oceán apod.
- bez stravování (snídaně za příplatek)
- pronájem vozů střední kategorie na všech havajských ostrovech včetně kompletního pojištění! Poznámka: řidič musí při vyzvednutí vozu předložit kreditní (ne debetní) kartu pro zaplacení depozitu).
- 24 hod. asistenci našeho lokálního partnera a tel. asistenci Marco Polo během celé pobytu
- pojištění CK proti úpadku
- zákonný odvod do garančního fondu cestovních kanceláří

Cena nezahrnuje

- volitelné pojištění a připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu) 
- vízum do USA (nutné), za poplatek zajistíme
- resort fee, poplatky za závěrečný úklid apod. v hotelech - hradí se na místě (pokud jsou povinné)

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700

Podobné produkty

USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora) - Poznávací zájezdy | USA, Havaj, Bahamy

USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora)

184 750 Kč 16

Exklusivní poznávací a pobytový zájezd, který vám zprostředkuje krásy havajských ostrovů (Maui, Kauai a Oahu - za příplatek Big Island) a odpočinek a relax na nejkrásnějších plážích ve Francouzské Polynésii - na ostrově Moorea nebo Bora Bora (za příplatek kombinace obou, možnost prodloužení pobytu, nebo i přidání dalších ostrovů). Zájezd je lehce okořeněn i zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, s možností zastavit se i v Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích (Las Vegas, národní parky atd.).

Detail Termíny a ceny +
Velká cesta do Tichomoří: USA - Havaj - Cookovy ostrovy - Poznávací zájezdy | Cookovy ostrovy

Velká cesta do Tichomoří: USA - Havaj - Cookovy ostrovy

144 500 Kč 16

Exklusivní poznávací a pobytový zájezd, který vám zprostředkuje krásy havajských ostrovů (Maui a Oahu - za příplatek Kauai, nebo Big Island) a odpočinek a relax na exotických plážích Rarotongy na Cookových ostrovech.

Tuto výjimečnou cestu připravujeme klientům na míru, takže je možné ji upravit, např. zkombinovat pobyt na exotickém ostrově Aitutaki, vybrat si jiné typy ubytování, prodloužit či zkrátit pobyt, odcestovat v termínu, který není aktuálně vypsaný.
Zájezd je lehce okořeněn i zastávkou v kosmopolitním San Franciscu, s možností zastavit se i v Los Angeles, nebo i dalších amerických destinacích (Las Vegas, národní parky atd.).

Detail Termíny a ceny +
loading