facebook
To nejlepší z Peru s českým průvodcem -

To nejlepší z Peru s českým průvodcem

9 nocí od 88 900 Kč
Peru, Poznávací zájezdy

To nejlepší z Peru s českým průvodcem

Cestujte v malé skupince jen 6-8 lidí se zkušeným českým průvodcem, který bude zároveň vaším skvělým  parťákem, překladatelem a tím, kdo vám pomůže se zorientovat v náročném prostředí incké nebo španělské kultury kultury a mnoha dalších národů, které v dnešním Peru zanechaly své nesmazatelné stopy.

Proč do Peru s CK Marco Polo?
- exklusivní malá skupinka jen do 8 osob. Vždy jste v kontaktu s průvodcem, můžete poslouchat jeho vyprávění a užít si krásu této jedinečné země. Cestování ve velkých skupinách naprosto degraduje zážitky a poznávání s - námi si ale odvezete jen hezké vzpomínky.
- máme oficiální licencovaného průvodce. Nestane se vám to co je zvykem u mnoha českých CK, kdy je průvodce bez licence, s rizikem vyhoštění ze země, a provázení na "tajno a potichu", aby nedošlo k odhalení.
- naprosto perfektně zorganizovaný program, s cestováním, při kterém se nebudete nudit.
- velmi kvalitní ubytování i bez nutnosti připlácet si za luxusní hotely.
- skoro každý den min. polopenze
- takřka vše v ceně. Nečeká vás žádné nečekané překvapení ve formě dodatečných úhrad za vstupy a povolení. Na místě platíte jen část stravování (večeře a některé obědy).

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Všechny vstupy v ceně
  • Veškerá doprava po Peru v ceně
  • Český průvodce
  • Malá parta lidí (6 - max. 8 osob)
  • Možnost prodloužení např. o Amazoii, Nazcu atd.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Recenze

Peru s českým průvodcem 07.11.2023
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za úžasné zážitky při dovolené zprostředkované vaší cestovní kanceláří. Průvodkyně Tereza Rážová nám poskytla servis nejen vědomostní, ale také nám byla nápomocná kdykoliv bylo potřeba, myslím si že i dost často nad rámec svých pracovních povinností. Většinou se snažím zajistit si vše při dovolené sama, s cestovní kanceláří jsem byla dříve 2x a vždy jsem měla k organizaci a službám nějaké výhrady. Jste první cestovní kancelář, kdy si nemám na co stěžovat – některé věci se opravdu ovlivnit nedaly – např. uvíznutí v koloně při havárii 2 kamionů v místech kde není možnost objízdné trasy. Cestování v menší skupině mi naprosto vyhovuje a nevylučuji možnost, že se na vaši cestovní kancelář v budoucnosti znovu obrátím ( uvažujeme o Japonsku ) Ještě jednou děkuji a přeji ať se daří.

Vladimíra V.
Zájezd do Peru květen 2024 18.05.2024
Musím konstatovat, že právě skončený zájezd do Peru se po všech stránkách moc povedl a proběhl bez problémů.Preferujeme s přítelem individuální cestování, tak jsme trošku nevěděli co čekat, ale byli jsme mile překvapeni. Jednak samotným Peru, skvělou a velmi erudovanou průvodkyní Terezkou Rážovou, ale i dobrou organizací na místě a pěkným ubytováním. Prostě to za nás nemělo chybu, snad jen tu malou, že jsme tam mohli pobýt o pár dnů déle a třeba se jen tak brouzdat a vstřebávat ;-) Program byl skvělý a našlapaný.Bylo to super zájezd a můžu ho jen doporučit, skupinka šesti lidí je tak akorát. Peru je opravdu nádherné a pestré a Inkové velmi zajímaví. Je docela možné, že si tento typ dovolené s Marcem Polem zopakujeme do jiné destinace :-) Přeji všem v cestovce hodně úspěchů a spokojených zákazníků, Ivana Bílková

Ivana Bílková
Úžasná dovolená plná nezapomenutelných zážitků 19.05.2024
Peru je nádherná země, plná přírodních krás i historických památek. Tradičně vysoce kvalitní servis CK Marco Polo, zde zastoupenou úžasnou průvodkyní Terezkou, ještě umocní zážitek. Navštívili jsme nádherná města, viděli nezapomenutelné přírodní scenerie, jezero Titicaca, kondory v přirozeném prostředí, nepředstavitelné incké památky.... A zlatý hřeb na závěr - Machu Picchu! Cestu můžeme opravdu všem jen doporučit.

David Hoskovec
Perfektní, nemělo chybu 28.05.2024
Peru nádherné, počasí vyšlo, program zájezdu naplnil očekávání, kvalitní ubytování a výtečná průvodkyně.

David Mátl

1. den: LIMA
Po příletu setkání s průvodcem a ubytování v hotelu.

2. den: AREQUIPA
Po snídani odlet do Arequipy. Po příletu vás čeká prohlídka tohoto nádherného města, které leží v nadmořské výšce 2 335 m. n. m a je obklopené třemi posvátnými sopkami. Vypravíte se do historické části San Lazaro a projdete se po malebných uličkách směrem k hlavnímu náměstí. Na Plaza de Armas si prohlédnete chrám s jeho jedinečným mramorovým oltářem, jezuitský kostel La Compania s malovanou kaplí a tesanými arkádami ze sopečného kamene. Ve čtvrti Yanahuara můžete obdivovat koloniální andaluský styl. Vrcholem prohlídky je návštěva 400 let starého kláštera Santa Catalina, jeho úzké uličky a místa a cely, kde několik staletí žily bohaté dcery španělských dobyvatelů.
Stravování v ceně: snídaně 

3. den: KAŇON COLCA - jeden z nejhlubších kaňonu světa
Časně ráno odjezd k úchvatnému kaňonu Colca. Nejdříve vás čeká cesta k úpatí sopky Chachani, odkud je možné zahlédnout vrchol sopky Misti a Pichu Pichu. V rezervaci Aquada Blanca a v Pampa Cañahuas zjistíte, jak bizarní může být krajina. Pak přejedete rezervaci Pampa Cañahuas, kde se volně pohybují lamy, které jistě spatříte pobíhat po andských horských pláních. Na oběd se zastavíte v malé vesničce zhruba na půl cesty ke kaňonu. Tří až čtyřhodinové putování pampou skočí ve vesničce Chivay nedaleko kaňonu Colca, kde se ubytujete. Odpoledne čas na horké prameny a relax v nádherné vysokohorské přírodě.
Stravování v ceně: snídaně / oběd

4. den: POZOROVÁNÍ KONDORŮ-  TAJEMNÉ HROBKY SILLUSTANI -  JEZERO TITICACA
Vidět kondora ve volné přírodě, ale není tak snadné, jak by to mohlo vypadat. Kaňon Colca je jedním z míst, kde si kondoři rádi hrají ve stoupavých proudech vzduchu, ve chvíli, kdy ranní slunce začne ohřívat vrcholky hor. Shlédněte z vyhlídky Condor Cross do 1 200 metrů hlubokého kaňonu a pozorujte majestátní kondory jak stoupají do závratných vysokých výšek.
Po pozorování kondorů se vydáte na asi 6 hod. cestu k jezeru Titicaca, nesmírně zajímavou krajinou And a náhorních planin. Cestou navštívíte vesnici Maca, která dala jméno jedné ze superpotravin peruánských indiánů. Cesta je dlouhá, ale je opravdu úchvatná. Cestou vás také čeká zastávka a pěší výlet k předinským tajemným hrobkám Sillustani na planině nad jezerem Titicaca. Večer dorazíte k jezeru Titicaca, kde se ubytujete a přenocujete.
Stravování v ceně: snídaně

5. den: PLAVBA PO JEZEŘE TITICACA
Stará legenda vypráví o tom, že z jezera Titicaca vystoupili zakladatelé staré říše Inků. Když se postavíte na břeh jezera a chvíli pozorujete hladinu, dotkne se vás posvátná síla.
Čeká vás plavba po jezeře do míst, kde žil kmen Uros a prohlédnete si plovoucí rákosové ostrůvky Los Uros. Pak se vydáte na ostrov Taguile, kde místní stále žijí tradičním životem po vzoru svých předků.
Stravování v ceně: snídaně / oběd

6. den: ALTIPLÁNO A CESTA DO CUZCA
Dnes vstoupáte do výšky 5 000 m n.m.. Kdo z nás se už takhle vysoko nad moře dostal? Zažijete opravdu na vlastní kůži velehory a vyhlášenou náhorní planinu Altiplano.
Cestou vás čekají 3 skvělé výlety včetně výborného bufetového oběda. První zastávka je v muzeu předinckých kultur v Pucara. Dále incké město a archeologické naleziště v Racqchi a nakonec úchvatně vyzdobený kostelík v Andahuaylillas s typickým venkovským námestíčkem. Nakonec z náhorní planiny sjedete opět dolů do snesitelnější nadmořské výšky… „pouhých“ 3.800 m n. m.. Po příjezdu do Cuzca se ubytujete v hotelu.
Stravování v ceně: snídaně / oběd

7. den: STAROBYLÉ CUZCO
Dnešní den bude směs klasického a exkluzivního poznávání Cuzca. Začnete brzy ráno prohlídkou pevnosti Sacsayhuaman, která Vás dostane díky mohutným hradbám postaveným s obrovských kamenů. Pak se zastavíte ve svatyni Qengo, kde se konaly krvavé rituály a dopoledne zakončíte v královských lázních Puca Puacara a Tambomachay. Odpoledne se podíváte na centrum města. Začnete na vyhlídce San Christobal a pak navštívíte trh San Pedro, abyste mohli vidět tradiční produkty, pěstované indiány a některé z nich ochutnali. Nemůžete nenavštívit chrám Slunce Korikancha, který vás ohromí svou velkolepostí.
Stravování v ceně: snídaně / oběd

8. den: POSVÁTNÉ ÚDOLÍ - svět mezi Machu Picchu a Cuzcem
Posvátné údolí nese svůj název naprostým právem. Je to skvost. Čeká vás působivá cesta do hlubokého údolí kde se nachází jeden z divů inckého světa - kolosální incké terasy v Moray. Pak se vydáte do Maras, která je známá svými solnými doly. Krása jeho více než 3000 solných jezírek kontrastuje s majestátností údolí. Po obědě vás čeká opravdový klenot – pevnost Ollantaytambo s chrámem Deseti oken a s městečkem na úpatí kopce. Je to takový malý peruánský „Český Krumlov“ a bude se vám moc líbit.
Stravování v ceně: snídaně

9. den: CÍL CESTY: MACHU PICCHU
Na tento den nejspíše napjatě čekáte – vydáte se na cestu k posvátnému Machu Picchu, jednomu z divů světa. Ráno cesta vlakem do Aguas Calientes a pak komentovaná prohlídka s průvodcem v Machu Picchu. Volný čas na na fotografování a toulky po terasách. Pozdě odpoledne přesun do hotelu v Cuzcu.
Stravování v ceně: snídaně

10. den ODLET nebo PRODLOUŽENÍ POBYTU
Dnes se s Peru rozloučíte, čeká vás cesta na letiště a individuální odlet domů.
Stravování v ceně: snídaně

11. den: PŘÍLET DOMŮ

Cena zahrnuje

* Mezinárodní letenku v nejlevnější knihovací třídě s kabinovým zavazadlem (odbavené zavazadlo - velký kufr do podpalubí - je za příplatek)
* letenku Cuzco - Arequipa a Cuzco - Lima v optimální knihovací třídě s kabinovým zavazadlem
* letištní poplatky a palivové příplatky
* ubytování v hotelech střední kategorie 
* stravování: snídaně + další stravování uvedeného v popisu cesty
* všechny výlety a dopravu dle programu s českým průvodcem
* vstupy do památek dle programu (základní vstupné), včetně povolení na Machu Picchu
* zákonné pojištění pro případ úpadku

Cena nezahrnuje

* zdravotní pojištění
* spropitné místním průvodcům a řidičům (cca 10-15 USD na osobu a den) - není povinné

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700

Podobné produkty

Exkluzivní Peru - pro náročné cestovatele - Poznávací zájezdy | Peru

Exkluzivní Peru - pro náročné cestovatele

12

Poznejte Peru v maximálním komfortu s privátním průvodcem, luxusním ubytováním i treky krajinou, která vás vezme za srdce.
Tento exkluzivní program připravujeme a upravujeme na míru pouze vážným zájemcům o nadstandardní služby, to je i důvod proč zde neuvádíme cenu. Ta je závislá na službách, ubytování, nebo i dopravě v business třídě, které si budete přát do programu zahrnout. Celý program, včetně termínu i délky cesty lze upravit. Pro detailní nabídku nás, prosím, kontaktujte.

Detail Termíny a ceny +
Peru: Inca Trail - Poznávací zájezdy | Peru

Peru: Inca Trail

30 900 Kč 7

Andský trek po inckých cestách

Na Machu Picchu se lze dostat mnoha způsoby, ale žádný z nich není lepší než Incká stezka, jedna z nejznámějších turistických tras na světě. Připravte se prožít životní dobrodružství při čtyřdenní chůzi srdcem And. Putujte mlžnými lesy a po stezkách budovaných Inky před dávnými staletími, abyste mohli spatřit světoznámé archeologické památky a majestátní výhledy. Tato trasa je nezapomenutelným zážitkem, který vám dlouho zůstane v paměti.

Nabídka letecké dopravy do Limy a do Cuzca na vyžádání. Možnost individuální úpravy termínu i programu, např. spojení s dalšími lokalitami a výlety. Detaily v kanceláři Marco Polo.


Detail Termíny a ceny +
loading